30 sierpnia 2013

Bohaterowie

Alison DiLaurentis - Szkolna gwiazda, każdy pragnie nią być, jej najlepszą przyjaciółką jest Mona Vanderwaal. Alison jest śliczną nastolatką, która twardo stąpa po ziemi, zawsze dostaje to czego chce.
Emily Fields - Pływa w szkolnej drużynie pływackiej, jest nieśmiałą dziewczyną, przyjaźni się ze Spencer Hastings i Arią Montgomery, ale najbliższa więź łączy ją z Hanną Marin. Emily chodzi z Noelem Kahnem, który gra w szkolnej drużynie lacrosse, są w sobie zakochani po uszy.
Hanna Marin - Młoda photo modelka, chodzi z Mike'm Montgomery. Jest bardzo lubiana w szkole, uważana za potencjalnego wroga Alison. Jej najlepszą przyjaciółką jest Emily, przyjaźni się z Arią i Spencer

Spencer Hastings - W szkole wzorowa uczennica, z przyjaciółmi zdrowo zakręcona wariatka, uwielbia imprezować. Ma problemy ze starszą siostrą Melissą, która we wszystkim próbuje być lepsza.
Aria Montgomery - Powszechnie uważana za dziwaczkę, ma swój styl, którego się trzyma. Kocha literaturę Angielską. Jest zakochana w bracie Alison - Jasonie DiLaurentisie.
Mona Vanderwaal - Kompanka Ali, popularna w szkole, chodzi z Jasonem DiLaurentisem. Jest przebiegła i mściwa.
I inni ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz